Kroužky angličtiny pro mateřské školy

Děti s angličtinou seznamujeme prostřednictvím her, písniček a pohybu. Děti sedí na zemi v kroužku a společně se baví a hrají si. Zároveň se tím nepřímo také učí. Metodika vychází z přirozeného způsobu, jakým si děti osvojují mateřský jazyk.

Během 1 roku se děti naučí přes 100–150 základních anglických slovíček, které budou umět používat v jednoduchých větách.

Kroužky angličtiny organizujeme v místě vaší školky. Lektor k dětem dojíždí jednou nebo dvakrát týdně. Lekce trvají 30 minut. Po delší dobu děti nedovedou udržet plnou pozornost. Školní rok se dělí na 2 pololetí o 16 týdnech, která trvají od října do konce ledna a od února do konce května. Čas a den výuky přizpůsobíme vašim požadavkům.

Podle vašeho zadání kroužek povede český lektor, nebo rodilý mluvčí. Všichni lektoři mají pro výuku předškolních dětí odbornou kvalifikaci.

Od září budou děti při výuce provázet dva kamarádi, nosálek Nasula a kluk Tyky, kteří uvedou každý tematický celek krátkým anglickým příběhem ze svého života. Děti se tak s novou látkou budou seznamovat nepřímo prostřednictvím zábavných příběhů a her. Jména pro kamarády vybraly děti v rámci soutěže "Pomozte novým kamarádům najít jméno".

Máte zájem o kroužek angličtiny také ve vaší školce? Rádi se s vámi sejdeme a výuku vám představíme.

Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
Ověření
(První písmeno abecedy)